نمایندگی رسمی رادیاتور پانلی آتربان در استان اصفهان

درباره شرکت آتربان

شرکت آتربان پس از سالها تجربه موفق در زمینه ساخت تجهیزات و ماشین آلات پیچیده و تخصصی برای شرکت های تابعه وزارتخانه نیرو و نفت و همچنین  ساخت رادیاتورهای صنعتی گوناگون در طی سال ها نهایتا در سال ۱۳۸۱ خط تولید رادیاتور های پانل خانگی آتربان را راه اندازی نمود و از آن تاریخ به بعد منحصرا در این زمینه به صورت تخصصی به ارائه تولیدات پرداخته است.

در تمامی این سالها مجموعه تولیدی آتربان در زمینه ساخت و عرضه رادیاتورهای خانگی به صورت مداوم فعالیت نموده و همواره تلاشها نموده است تا سطح فعالیت های خود در کلیه بخش های تولید و عرضه رادیاتور بطور متناوب و مستمر ارتقاء دهد.

این تلاش های همه جانبه در کل مجموعه باعث شده است تا شاهد پیشرفت و ارتقاء سطح محصولات این شرکت چه از نظر تنوع و تعداد و چه از نظر کیفی باشیم که گواهینامه ها و تاییدیه های کیفی و فنی موید خوبی بر اثبات این ادعا می باشد.

در نتیجه در طی این سال ها نام آتربان بعنوان یکی از شرکت های صاحب نام در صنعت تولید و عرضه رادیاتور پانل در سطح کشور مطرح شده است و این نام در واقع یکی از بانیان گسترش فرهنگ استفاده از نسل جدید رادیاتورهای پانلی در کشور ایران می باشد.

این محصول به عنوان یکی از عمده ترین محصولات آتربان می باشد که به طرز وسیعی در سراسر کشور مخاطبان عام و خاص خود را دارد.

ویژگیهای عمده این محصول به شرح زیر می باشد:

  • دارای طرح و شکل شبکه ای به گونه ای که آن را از سایر شکل های معمول رادیاتورهای پانلی متمایز می کند و به مصرف کننده قدرت انتخاب بیشتری  در طراحی محیط می دهد
  • استفاده از مواد اولیه استاندارد و با کیفیت بالا و نیز رعایت کلیه استانداردها و دستورالعمل های کیفی در ساخت محصول
  • حجم آب گیری مناسب، عملکرد گرمایی چشمگیر به همراه بازده حرارتی بالا
  • قابلیت نصب دو طرفه
  • قابل ارائه در دو عرض متفاوت (۶۵ و ۱۰۰ میلی متر) بر حسب سلیقه و نیاز مشتری که صرفه جویی در فضای محیط را امکان پذیر می سازد
  • عدم وجود زوایای تیز و خطر آفرین و ارگونومی مناسب جهت کاربری مسکونی
  • طراحی صحیح  بجهت عبور جریان آب با سرعت مناسب در داخل رادیاتور و کاهش رسوبات به حداقل ممکن
  • قابل ارائه در انواع در دو نوع دو و سه پره با و بدون کنوکتور (توانایی تولید رادیاتور از نوع دوپره ساده PP تا سه پره و چهار کنوکتور PKKPKKP). استفاده از رادیاتورهای سه پره باعث می شود تا در جایی که امکان تغییر یا اضافه نمودن انشعابات وجود ندارد از همان انشعاب موجود استفاده و گرمای مناسب دریافت نمود. لذا به جهت صرفه جویی در هزینه های لوله کشی و  تغییرات مجدد انشعابات دارای مزیت می باشد.
  • به دلیل ماهیت ساختار این رادیاتورها (استفاده از ورق های فولادی) برای  واحدهای استفاده کننده از پکیج نیز انتخاب مناسبی می باشند

شرکت ونداد تهویه سپهر نماینده رسمی رادیاتور پانلی آتربان در استان اصفهان

فهرست